42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Wrocław

Chcesz skorygować parametry wody w swoim domu? Skorzystaj z pomocy specjalistów od uzdatniania wody.

Głównym obszarem naszej działalności jest Wrocław, a nasi pracownicy są w stanie wskazywać rozwiązania, które będą odpowiadały potrzebom nie tylko klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Wrocław

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: wroclaw@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Wieloletnie doświadczenie w branży i setki skutecznych realizacji dowodzą, że można nam zaufać.

Przygotowana przez nas oferta jest wyjątkowo zróżnicowana, wyzwania nie stanowi więc dla nas nie tylko odwrócona osmoza, ale również skomplikowane zestawy filtrów, które znajdują zastosowanie w fabrykach. Za każdym razem dokonujemy też badania wody na życzenie klienta, aby zasugerować mu rozwiązanie w pełni odpowiadające jego potrzebom. Na terenie Wrocławia świadczymy też usługi w zakresie monitoringu i serwisu sprzętu.

Uzdatnianie wody we Wrocławiu to dla nas żaden problem

Zapewniamy pełen zakres usług i profesjonalną pomoc w uzdatnianiu wody - od analizy, po montaż urządzeń.

Pomożemy ci dobrać filtr do wody. Ułatwiamy montaż i serwis urządzeń

Nasza oferta to kompleksowe działania mające na celu uzyskanie krystalicznej czystości wody w domowej instalacji. Świadczymy usługi doradcze na terenie Wrocławia i okolic, pomagając naszym klientom w trudnym wyborze urządzenia filtracyjnego. Technologię dopasowujemy do potrzeb na podstawie wyników analizy wody – dzięki temu mamy całkowitą pewność skuteczności wybranej metody, a klient – gwarancję satysfakcji. Bogata oferta zmiękczaczy, stacji uzdatniania wody i kuchennych filtrów umożliwia wybór urządzenia idealnego dla potrzeb i możliwości gospodarstwa domowego. Świadczymy także usługi montażowe i serwisowe we Wrocławiu, dzięki czemu instalacja filtra i jego utrzymanie nie stanowi problemu dla użytkownika.

Projektujemy instalacje przemysłowe i miejskie

Współpracując z klientami instytucjonalnymi, stworzyliśmy ofertę projektowania instalacji wodnych na potrzeby przemysłowe i instytucjonalne. Dzięki współpracy wyspecjalizowanego grona inżynierów, jesteśmy w stanie dobrać najbardziej optymalną dla wybranego procesu technologię, realizując przy tym założenia technologiczne i budżetowe zakładu produkcyjnego lub instytucji. Kompleksowe działanie w zakresie projektowania instalacji rozpoczyna się od analizy wody z wskazanego źródła, a kończy na szkoleniu kadry klienta i bieżącym serwisowaniu urządzeń. Dla Państwa wygody oferujemy ponadto pełną gamę środków chemicznych do kondycjonowania wody wraz z możliwością ich dozowania.

Laboratorium badawcze i testy na próbkach

Określenie dokładnych parametrów wody jest kluczowe podczas wyboru technologii uzdatniania wody. Dzięki analizie składu chemicznego jesteśmy w stanie nie tylko precyzyjnie wskazać występujące problemy, ale także znaleźć dla nich najlepsze możliwe rozwiązanie.

Analiza wody dla klientów indywidualnych to komfortowa usługa, która nie wymaga wiele zaangażowania ze strony użytkownika. Pobrana do plastikowej butelki próbka wody zostaje odebrana przez naszego kuriera, który umówi się z Państwem w dowolnym punkcie Wrocławia. Wyniki badania dostarczone zostaną za pomocą poczty elektronicznej, co pozwoli przyspieszyć procedurę analizy wody.

Badanie wody na potrzeby projektowania i przebudowy instalacji dla klientów przemysłowych obejmuje analizę fizyko-chemiczną w laboratorium, a także wykonanie testów obciążeniowych i technologicznych. Skuteczność wybranych urządzeń i rodzajów złóż zostaje sprawdzona bezpośrednio na pobranych próbkach. Testy te zapewniają najwyższą możliwą skuteczność zastosowanej metody uzdatniania wody.