42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Olsztyn

Coraz więcej osób świadomie podejmuje decyzję o uzdatnianiu wody w domowej instalacji. Jeśli i ty chciałbyś odczuć komfort krystalicznie czystej wody – dobrze trafiłeś

Zajmujemy się uzdatnianiem wody, a głównym obszarem naszej działalności jest Olsztyn. Jesteśmy profesjonalistami, którzy są w stanie zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym oferując naprawdę skuteczne rozwiązania.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Olsztyn

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: olsztyn@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie uzdatniania wody, jest więc w stanie wspierać zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje zarówno odwróconą osmozę w kuchni, jak i zestaw filtrów instalowanych w fabryce. Każdy problem jest przy tym rozpatrywany przez nas indywidualnie, a wybór odpowiedniej technologii poprzedzany badaniem stanu wody. Na terenie Olsztyna oferujemy również systematyczny monitoring oraz serwis polecanych przez nas urządzeń, co dodatkowo podnosi ich skuteczność.

Uzdatnianie wody w Olsztynie to dla nas żaden problem

Kompleksowe uzdatnianie wody to nasza domena - od analizy po montaż urządzeń.

Dobieramy, montujemy i serwisujemy filtry do wody

Jesteśmy specjalistami z zakresu uzdatniania wody, a do problemu jej nieczystości podchodzimy kompleksowo. Wykonujemy fizyko-chemiczną analizę wody, dobieramy urządzenia filtracyjne na podstawie Państwa oczekiwań i możliwości, oferujemy usługę montażu w dowolnym miejscu w Olsztynie, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich filtrów w naszej ofercie. Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowoczesnych technik uzdatniania wody umożliwia nam dobór najlepszej dla Państwa potrzeb metody filtracji. Współpraca z czołowymi producentami urządzeń sprawia, że możemy poszczycić się gamą najwyższej jakości filtrów kuchennych, zmiękczaczy i stacji uzdatniania wody.

Projektujemy instalacje dla przemysłu i instytucji

Współpracujemy także z klientami przemysłowymi i instytucjonalnymi w Olsztynie i najbliższych okolicach. Zespół doświadczonych inżynierów i techników oferuje możliwość zaprojektowania instalacji wodnej na potrzeby obiektu lub procesu produkcyjnego. Zapewniamy szybką realizację i wysoki standard bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracując blisko z kierownikiem projektu, jesteśmy w stanie dopasować rozwiązania do indywidualnych warunków Klienta i spełnić wszystkie jego oczekiwania odnośnie stanu wody obiegowej. Dla Państwa wygody umożliwiamy także szkolenia kadry obsługującej instalację, regularny serwis i konserwację urządzeń oraz systematyczne kondycjonowanie środków chemicznych w celu odpowiedniego utrzymania obiegu.

Własne laboratorium rozwojowo-badawcze

Dobór odpowiedniej technologii uzdatniania wody rozpoczyna się zwykle od analizy fizyko-chemicznej, która pozwala ustalić występujące w wodzie zanieczyszczenia. Posiadamy własne laboratorium badawcze, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie wskazać przyczynę niedogodności.

Badanie wody na potrzeby domowe wiąże się zwykle z inwestycją – nie tylko pieniędzy, ale i czasu. Nasza usługa pozwala na prawdziwą oszczędność. Wygodna analiza wody bez wychodzenia z domu pozwoli Ci szybko określić parametry wody w domowej instalacji. Wystarczy, że pobierzesz próbkę do plastikowej butelki, a nasz kurier odbierze ją od Ciebie z dowolnego miejsca w Olsztynie. Wyniki analizy wody otrzymasz drogą mailową.

Wykonując analizę wody na potrzeby projektowania instalacji przemysłowych, skupiamy się nie tylko na badaniu składu chemicznego pobranych próbek, ale także na testach obciążeniowych i technologicznych. Oznacza to, że woda ze źródła Klienta poddawana jest próbom na konkretnych rodzajach złóż i urządzeń, dzięki czemu skuteczność filtracji znana jest jeszcze przed wdrożeniem systemu.