42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Bielsko-Biała

Nasza firma to jeden z tych podmiotów, które rzeczywiście wiedzą, jak poprawić jakość wody w Twoim domu. Zaufaj nam, a poczujesz różnicę.

Naszym celem jest profesjonalne uzdatnianie wody, a głównym obszarem naszej działalności jest Bielsko-Biała. Ten, kto z nami współpracuje, ma podstawy do tego, aby czuć się bezpiecznie, dajemy bowiem gwarancję tego, że nasze urządzenia będą działać zgodnie z oczekiwaniami.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Bielsko-Biała

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: bielsko-biala@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Naszym atutem jest też wieloletnia obecność na rynku i już choćby dlatego warto jest nam zaufać.

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest również zróżnicowana oferta, kierujemy ją bowiem nie tylko do użytkowników domowych, ale również przemysłowych. Radzimy sobie tak z instalacją odwróconej osmozy, jak i zaawansowanych filtrów wykorzystywanych w fabrykach i za każdym razem można nam zaufać, cechuje nas bowiem indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Uzdatnianie wody w Bielsku-Białej to dla nas żaden problem

Kompleksowe uzdatnianie wody to nasza domena. Wykonujemy analizę, montujemy i serwisujemy filtry do wody.

Profesjonalny dobór filtrów, montaż i serwis urządzeń

Dzięki współpracy z naszą firmą, uzdatnianie wody jest proste – od początku, do końca. Aby precyzyjnie wskazać odpowiednią technologię filtracji, posiłkujemy się fizyko-chemiczną analizą wody, która – razem z Państwa oczekiwaniami – jest dla nas najważniejszą wskazówką w procesie doboru. Montaż urządzeń możliwy jest na terenie całego Olsztyna i okolic, podobnie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń w naszej ofercie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą inżynierów stanowi nasz największy atut na rynku. Bogata oferta zmiękczaczy, filtrów kuchennych i stacji uzdatniania wody umożliwia wybór urządzenia doskonale dobranego do potrzeb gospodarstwa domowego.

Projekt instalacji przemysłowych i technologicznych

Dla klientów instytucjonalnych i przemysłowych z Bielska Białej mamy w ofercie usługę projektowania i wdrażania instalacji wodnych i urządzeń filtracyjnych. Jesteśmy w stanie dopasować układ do dowolnych potrzeb zakładu produkcyjnego lub obiektu, a współpracując blisko z kierownikiem projektu, możemy sprostać wszystkim wymaganiom technologicznym, powierzchniowym i budżetowym. Doświadczony zespół inżynierów dba o wysoki standard i krótki czas realizacji zlecenia. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, przygotowaliśmy także usługę szkoleniową dla kadry zakładu oraz możliwość dozowania preparatów chemicznych do kondycjonowania wody przez pracownika naszej firmy.

Laboratorium – analiza wody dla domu i przemysłu

Posiadamy własne, profesjonalne laboratorium rozwojowo-badawcze, w którym badamy wodę na potrzeby domowe i przemysłowe. Analiza wody jest najdokładniejszą metodą badania składu chemicznego wody, i umożliwia precyzyjny dobór technologii, dopasowany do stanu wody surowej.

Użytkownikom domowym, którzy chcieliby wykonać badanie wody przy jak najmniejszym wkładzie i wysiłku, oferujemy korzystną i wygodną ofertę analizy wody bez wychodzenia z domu. Próbka pobrana przez klienta do plastikowej butelki może zostać odebrana przez naszego kuriera w dowolnym punkcie w Bielsku-Białej – na przykład w domu lub biurze. O wynikach badania informujemy drogą mailową.

Klientom instytucjonalnym zalecamy nie tylko wykonanie analizy fizyko-chemicznej wody, ale także testy technologiczne i obciążeniowe na pobranych próbkach. Dzięki zastosowaniu tej metody, najskuteczniejsza technologia uzdatniania wody zostanie wskazana jeszcze przed wdrożeniem instalacji, na podstawie prób na konkretnych urządzeniach i rodzajach złoża.