42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Gdańsk

Wiemy jak zapewnić najlepszą jakość wody w każdym gospodarstwie domowym. Zaufały nam już setki klientów.

Naszym zadaniem jest profesjonalne uzdatnianie wody, a jednym z obszarów prowadzonej przez nas działalności jest Gdańsk. Naszym atutem jest również to, że dajemy gwarancję na działanie polecanych przez nas urządzeń i znakomite parametry wody.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Gdańsk

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: gdansk@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Uzdatnianiem wody zajmujemy się od wielu lat, można więc na nas polegać.

Nasza oferta obejmuje urządzenia przeznaczone tak dla użytkowników domowych, jak i przemysłowych. Wyzwaniem nie jest więc dla nas ani odwrócona osmoza w kuchni, ani zestaw filtrów w fabryce. Co więcej, każda sprawa może liczyć na indywidualne podejście z naszej strony, nie tylko bowiem badamy wodę, ale i dobieramy odpowiednią technologię jej uzdatniania. Na terenie Gdańska oferujemy też monitoring i serwis filtrów do wody.

Uzdatnianie wody w Gdańsku to dla nas żaden problem

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu uzdatniania wody - od analizy, po montaż i serwis urządzeń filtracyjnych.

Dobór, montaż i serwis filtrów do wody na terenie Gdańska

Wieloletnie doświadczenie w branży uzdatniania wody pozwala nam precyzyjnie odpowiedzieć na Państwa potrzeby, począwszy od analizy wody i doboru właściwego urządzenia, po jego montaż i odpowiednie utrzymanie. Dzięki znajomości nowoczesnych technik uzdatniania wody gwarantujemy skuteczność i najwyższą wydajność wybranej metody filtracji. Szeroka oferta filtrów kuchennych, zmiękczaczy i stacji uzdatniania wody umożliwia wybór rozwiązania idealnie dopasowanego do potrzeb gospodarstwa domowego. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny filtrów na terenie Gdańska i najbliższych okolic, oferując najwyższą jakość usług i najkrótszy czas realizacji.

Projektowanie instalacji przemysłowych i wielorodzinnych

Klientom instytucjonalnym i zakładom produkcyjnym na terenie Gdańska oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie projektowania instalacji wodnej i doboru urządzeń filtracyjnych na jej potrzeby. Doświadczony zespół inżynierów odpowiedzialnych za realizacje gwarantuje kompleksową obsługę projektu, włącznie ze szkoleniem kadry zakładu, a także bieżącym kondycjonowaniem wody obiegowej. Dzięki ścisłej współpracy z kierownikiem projektu i dokładnej analizie potrzeb klienta, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania indywidualnie dopasowane do wskazanego zapotrzebowania.

Własne laboratorium rozwojowo-badawcze

W celu precyzyjnego wskazania odpowiedniej technologii uzdatniania wody, przeprowadzamy dokładne badanie fizyko-chemiczne pobranej próbki. Analiza wody umożliwia dokładną ocenę jej kondycji, a wynik badania jest kluczowy dla doboru najbardziej optymalnej metody filtracji.

Użytkownikom indywidualnym oferujemy wygodną możliwość analizy próbki wody z domowego ujęcia i szczegółową interpretację wyniku, która pomoże określić ewentualne zapotrzebowanie na urządzenie filtracyjne. Próbka wody pobierana jest przez klienta do plastikowej butelki i odbierana przez kuriera spod dowolnego adresu w Gdańsku. Wyniki analizy zostają przekazane za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dzięki temu cała procedura badania wody przebiega w najkrótszym możliwym czasie, przy najmniejszym zaangażowaniu klienta.

Badanie wody na potrzeby projektowania instalacji przemysłowych i instytucjonalnych obejmuje analizę fizyko-chemiczną próbek oraz testy obciążeniowe i/lub technologiczne. Pobrane próbki testowane są na wybranych złożach/urządzeniach w celu określenia najlepszej metody uzdatniania wody.