42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Warszawa

Zatroszczymy się o wodę w Twoim domu. Zaufaj nam, aby cieszyć się krystaliczną czystością.

Zajmujemy się uzdatnianiem wody. Warszawa to główny obszar naszej działalności. Współpracując z nami możesz czuć się bezpieczny. Dajemy gwarancję na działanie urządzeń i doprowadzenie wody do określonych parametrów.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Warszawa

Filia regionalna
tel.: +48 22 243 70 60
e-mail: warszawa@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Możesz na nas polegać - zajmujemy się uzdatnianiem wody od wielu lat.

Dobieramy urządzenia dla użytkowników domowych i przemysłowych. Nie ważne, czy interesuje Cię odwrócona osmoza do kuchni, czy zestaw filtrów do fabryki. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Na życzenie Klientów badamy wodę i dobieramy odpowiednią technologię uzdatniania wody. Na terenie Warszawy systematycznie montujemy i serwisujemy filtry do wody.

Uzdatnianie wody w Warszawie to dla nas żaden problem

Uzdatniamy wodę kompleksowo - począwszy od analizy, skończywszy na montażu i serwisie filtrów do wody.

Profesjonalne usługi doradcze, montaż i serwis filtrów w Warszawie

Profesjonalne usługi doradcze z zakresu doboru technologii filtracyjnej na terenie Warszawy to niedocenione wsparcie w przypadku dowolnych rodzajów zanieczyszczeń. Dobieramy technologię uzdatniania wody na podstawie wskazanego zapotrzebowania i wyników analizy fizyko-chemicznej, dzięki czemu precyzyjnie odpowiadamy na indywidualne potrzeby każdego gospodarstwa domowego. Szczycimy się bogatą ofertą zmiękczaczy, filtrów kuchennych i stacji uzdatniania wody. Montujemy i naprawiamy urządzenia na w Warszawie i najbliższych okolicach, świadcząc usługi serwisowe w ramach gwarancji i poza nią.

Oferta dla klientów przemysłowych - projektowanie instalacji wodnej

W ramach świadczonych usług, współpracujemy także z klientami instytucjonalnymi i zakładami przemysłowymi w Warszawie. Oferujemy możliwość zaprojektowania instalacji wodnej dla wskazanego procesu, wraz z doborem odpowiedniej technologii i infrastruktury przemysłowej. Realizacją projektu zajmuje się doświadczony zespół inżynierów, który w bliskiej współpracy z klientem jest w stanie precyzyjnie określić potrzeby i możliwości zakładu. Działamy kompleksowo, współpracę rozpoczynając od analizy wody w laboratorium, a kończąc na szkoleniu kadry i serwisie urządzeń. W ciągłej dystrybucji posiadamy profesjonalne środki do kondycjonowania wody obiegowej.

Laboratorium i testy technologiczne/obciążeniowe

Wskazanie najbardziej optymalnej dla danego rodzaju zanieczyszczenia technologii uzdatniania wody, wymaga wcześniejszego zbadania jej właściwości fizyko-chemicznych. W znacznej większości przypadków dopiero analiza wody umożliwia precyzyjny wybór urządzenia filtracyjnego, gwarantujący pełną satysfakcję i najwyższą skuteczność filtracji.

W celu zbadania wody na potrzeby domowe szczególnie polecamy wygodną usługę analizy bez wychodzenia z domu. Próbka wody pobrana przez klienta może zostać odebrana przez pracownika firmy z dowolnego miejsca w Warszawie. Wynik przekazany zostanie za pośrednictwem poczty e-mail, co znacznie ogranicza czas oczekiwania na rezultat badania.

Dla klientów instytucjonalnych, zakładów przemysłowych i produkcyjnych oferujemy możliwość analizy wody wraz z testami technologicznymi i obciążeniowymi. Próbki wody z danego ujęcia poddaje się próbie na konkretnych rodzajach złóż i modelach urządzeń, dzięki czemu ich skuteczność jest znana jeszcze przed wdrożeniem projektu.