42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Gdynia

Wiemy jak osiągnąć efekt, którego oczekujesz. Gwarantujemy skuteczność oferowanych urządzeń i metod uzdatniania wody.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne uzdatnianie wody, a głównym obszarem naszej działalności jest Gdynia. Współpraca z nami oznacza zresztą bezpieczeństwo, gwarantujemy bowiem nie tylko działanie samych urządzeń, ale również zapewnienie wskazanych parametrów wody.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Gdynia

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: gdynia@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Co ważne, możesz na nas polegać. Uzdatnianiem wody zajmujemy się od lat.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje nie tylko te urządzenia, które są wykorzystywane przez użytkowników domowych, pomagamy bowiem również firmom i instytucjom publicznym. Jednocześnie każde zlecenie traktujemy priorytetowo, a jeśli klient ma takie życzenie, prowadzimy badania wody na tej podstawie dobierając odpowiednią technologię jej uzdatniania.

Uzdatnianie wody w Gdyni to dla nas żaden problem

Fachowa obsługa i kompleksowe usługi – od analizy wody, po instalację i serwis filtrów.

Pomagamy w doborze, montujemy i serwisujemy filtry do wody na terenie Gdyni

W ramach oferowanych usług proponujemy Państwu profesjonalną pomoc w doborze technologii uzdatniania wody na terenie Gdyni i najbliższych okolic. Optymalną technologię wskazujemy na podstawie analizy fizyko-chemicznej wody z ujęcia klienta. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem filtrów kuchennych, zmiękczaczy i stacji uzdatniania wody wielu czołowych producentów z branży, mogąc poszczycić się bogatym asortymentem urządzeń filtracyjnych i komponentów najwyższej klasy. Dzięki znajomości nowoczesnych technik uzdatniania i zaangażowaniu kadry doświadczonych inżynierów, gwarantujemy najwyższą skuteczność filtracji, niezależnie od rodzaju zanieczyszczenia. Nie zajmujemy się wyłącznie sprzedażą filtrów do wody - świadczymy usługi montażowe i serwisowe dla wszystkich urządzeń w naszej ofercie, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wyboru.

Projektowanie instalacji przemysłowych, współpraca z klientem instytucjonalnym

Świadczymy usługi skierowane do klientów instytucjonalnych i zakładów produkcyjnych, oferując profesjonalne wsparcie z zakresu projektowania instalacji wodnych. Na podstawie dokładnie sprecyzowanych oczekiwań kontrahenta, ustalamy najbardziej optymalne rozwiązania dla wskazanego procesu i dobieramy technologię mającą na celu odpowiedzieć na wszystkie wskazane potrzeby. Posiłkując się najnowszym oprogramowaniem projektowym, znajdujemy odpowiedzi na każdy problem związany z wodą obiegową w instalacji. Projektujemy urządzenia na indywidualne zamówienie, co umożliwia dopasowanie ich funkcjonalności do warunków zakładu i oczekiwanych parametrów wody.

Laboratorium badawcze dla klientów indywidualnych i przemysłowych

Zalecaną metodę uzdatniania wody i konkretne urządzenie filtracyjne proponujemy klientom na podstawie przeprowadzonej analizy fizyko-chemicznej wody. Dzięki poznaniu składu analitycznego próbki pobranej z ujęcia klienta, jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć na każdą potrzebę, mając całkowitą pewność, że wybrana metoda uzdatniania wody jest najskuteczniejsza dla danego rodzaju zanieczyszczenia.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów indywidualnych, przygotowaliśmy wygodną usługę analizy wody bez wychodzenia z domu. Pobrana do plastikowej butelki próbka wody zostaje odebrana przez naszego kuriera z dowolnego miejsca w Gdyni – na przykład Państwa domu lub firmy. Po wykonaniu badania, jego wyniki przekazywane są klientowi w formie elektronicznej, dzięki czemu całość procedury przebiega w najkrótszym możliwym czasie.

Analiza wody na potrzeby przemysłowe i produkcyjne obejmuje fizyko-chemiczne badanie pobranych próbek oraz przeprowadzenie testów technologicznych i obciążeniowych na wybranych urządzeniach i złożach. Taka metoda umożliwia sprawdzenie skuteczności technologii jeszcze przed jej wdrożeniem.