42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Kielce

Nie musisz dłużej martwić się o dostęp do czystej, filtrowanej wody - zaufaj specjalistom i odczuj ten komfort we własnym domu.

Głównym obszarem naszej działalności są Kielce, a jednym z naszych znaków rozpoznawczych jest to, że jesteśmy w stanie dobierać urządzenia niezbędne zarówno dla użytkowników domowych, jak i przemysłowych.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Kielce

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: kielce@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Wiemy, jak poprawić stan wody, a ponieważ uzdatnianiem wody zajmujemy się już od lat – możesz na nas polegać

Nie ma przy tym znaczenia to, czy naszego klienta interesuje odwrócona osmoza do kuchni, czy zestaw filtrów do fabryki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a jeśli takie jest życzenie klienta, nie tylko dobieramy odpowiednia technologię uzdatniania wody, ale również dokonujemy samego badania wody. Na terenie Kielc oferujemy tez systematyczny monitoring i serwis filtrów.

Uzdatnianie wody w Kielcach to dla nas żaden problem

Cechuje nas pełen zakres usług – badamy wodę, dobieramy i montujemy urządzenia, oferujemy usługi serwisowe.

Klient domowy: dobór, montaż i serwis urządzeń filtracyjnych

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, uruchomiliśmy usługę doboru technologii i urządzeń filtracyjnych na terenie Kielc. W wyborze filtrów do wody kierujemy się Państwa oczekiwaniami i stanem wody surowej, zbadanym przez nas w profesjonalnym laboratorium badawczym. Posiadamy pełen wybór filtrów kuchennych, zmiękczaczy i stacji uzdatniania wody czołowych marek z branży. W naszej ofercie znajdą Państwo także usługę montażu urządzeń oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich filtrów w naszej ofercie.

Klient przemysłowy: projektowanie instalacji

Projektujemy instalacje przemysłowe i technologiczne, pomagamy w doborze technologii dla ośrodków rekreacyjnych, miejskich stacji uzdatniania wody i innych obiektów instytucjonalnych w Kielcach i regionie. Gwarantujemy wysoką skuteczność zastosowanych metod uzdatniania wody, dokładnie dopasowaną do wskazanych wymagań zakładu. Kadra inżynierów z wieloletnim doświadczeniem dba o bezpieczeństwo i higienę pracy, a także szybką realizację zlecenia. W odpowiedzi na specjalne potrzeby instytucji, projektujemy urządzenia indywidualnie dopasowane do zaleceń klienta. W ramach kompleksowej obsługi zakładów przemysłowych oferujemy ponadto możliwość przeszkolenia kadry obsługującej instalację, a także regularną konserwację wdrożonych urządzeń. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem szerokiej gamy środków chemicznych do kondycjonowania wody.

Badania fizyko-chemiczne wody i testy technologiczne

Nasze rozwiązania opieramy zwykle na wynikach analizy fizyko-chemicznej wody, która umożliwia nam dokładny wgląd w skład pobranej próbki. Dzięki wcześniejszemu badaniu, wskazana przez nas technologia uzdatniania wody działa najwydajniej, a efekty filtracji są najlepsze.

Dla klienta domowego, analiza wody to dodatkowa inwestycja czasu. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną usługę, której realizacja przebiega niemal bez udziału klienta – analiza wody bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że pobiorą Państwo próbkę wody do plastikowej butelki, a nasz kurier odbierze ją z dowolnego miejsca w Kielcach. Wyniki badania i ich interpretacja przekazane zostaną za pośrednictwem poczty e-mail.

Projektując instalacje na potrzeby przemysłowe, stosujemy nie tylko laboratoryjną analizę próbek wody, ale także doświadczalne testy technologiczne i obciążeniowe. Woda surowa poddana zostaje próbom na konkretnych rodzajach złóż i urządzeń, z których następnie wybieramy najskuteczniejszą metodę dla Państwa firmy.