42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Filtry do wody » Uzdatnianie wody » Uzdatnianie wody Opole

Uzdatnianie wody Opole

Troska o to, aby jakość wody w ich domach była jak najwyższa, łączy ze sobą dziesiątki osób. My staramy się im pomóc.

Zajmujemy się profesjonalnym uzdatnianiem wody i notujemy na tym polu ogromne sukcesy. Głównym obszarem naszej działalności jest Opole, jesteśmy przy tym w stanie dobierać urządzenia, które przypadną do gustu zarówno klientom indywidualnym, jak i przedstawicielom firm.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Opole

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 696 965 194
e-mail: opole@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Zaufanie naszym pracownikom jest w pełni naturalne, na rynku jesteśmy przecież obecni od lat i to właśnie doświadczenie jest naszą szczególnie mocną stroną.

Radzimy sobie bez względu na to, czy przedmiotem zainteresowania odbiorcy jest odwrócona osmoza, czy też zestaw filtrów wykorzystywanych w fabryce, a jednocześnie do każdej kwestii podchodzimy indywidualnie. Na życzenie klienta dokonujemy badania wody, aby na podstawie jego wyników zaproponować najbardziej adekwatne rozwiązanie. Na terenie Opola zapewniamy też regularny monitoring i serwis polecanego przez nas sprzętu.

Uzdatnianie wody w Opolu to dla nas żaden problem

Szczycimy się kompleksową realizacją usług - od analizy wody, po montaż i serwis urządzeń filtracyjnych.

Pomagamy w doborze urządzeń dla użytkowników domowych, naprawiamy i montujemy filtry do wody

Uzdatnianie wody to często trudny temat dla wielu naszych klientów. Ułatwiamy ten proces dzięki usłudze profesjonalnego doboru urządzeń filtracyjnych. Wykonujemy analizę wody, aby na jej podstawie dobrać urządzenie idealnie dopasowane do warunków gospodarstwa domowego. Dla wygody naszych klientów, oferujemy także montaż filtrów na terenie całego Opola. Świadczymy ponadto usługi serwisowe – w ramach gwarancji oraz poza nią. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór filtrów kuchennych, stacji uzdatniania wody i zmiękczaczy czołowych producentów z branży.

Projekt instalacji przemysłowych i technologicznych

Klientom przemysłowym z Opola oferujemy usługę projektowania instalacji na potrzeby procesów technologicznych lub produkcyjnych. Realizacją usługi zajmuje się kadra inżynierów o ogromnym doświadczeniu, która z powodzeniem projektuje i wdraża instalacje wodne w największych zakładach przemysłowych w Polsce. Dobieramy gotowe urządzenia do filtracji wody, lub projektujemy indywidualne systemy, które najlepiej odpowiadają na potrzeby danego procesu. Umożliwiamy szkolenie kadry zakładu lub obiektu, a także regularną konserwację obiegu. W ofercie posiadamy szeroką gamę środków chemicznych do kondycjonowania wody, których dozowanie możemy wykonywać na Państwa zlecenie.

Laboratorium badawcze - profesjonalna analiza wody

Posiadamy własne, profesjonalne laboratorium rozwojowo-badawcze, w którym przeprowadzamy analizę fizyko-chemiczną wody. Badanie umożliwia dokładne poznanie składu próbki, a co za tym idzie, także dobranie optymalnej technologii uzdatniania wody.

Dla klientów prywatnych przygotowaliśmy usługę analizy wody bez wychodzenia z domu – wygodną i oszczędną w czasie. Wystarczy pobrać próbkę wody z domowego ujęcia do plastikowej butelki, a kurier naszej firmy odbierze ją z dowolnego punktu w Opolu. Po wykonaniu badania, wyniki dostarczymy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Analiza fizyko-chemiczna wody to tylko jeden z etapów badania na potrzeby projektowania i wdrażania instalacji przemysłowych. Kolejnym, równie ważnym krokiem są testy technologiczne i obciążeniowe. Pobrane od klienta próbki wody poddawane są próbom na konkretnych, wyselekcjonowanych urządzeniach i rodzajach złóż. Dzięki temu mamy pewność, że wybrana technologia jest najskuteczniejsza, a zamontowane filtry – najwydajniejsze.