42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Kraków

Zaufaj specjalistom od uzdatniania wody i pozbądź się każdego rodzaju zanieczyszczenia.

Naszym głównym obszarem działalności jest Kraków, a jednym ze znaków rozpoznawczych jest dostosowanie przygotowanej przez nas oferty tak do potrzeb użytkowników domowych, jak i przemysłowych. Na wszystkie produkty dajemy przy tym gwarancję.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Kraków

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: krakow@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Nasza firma zajmuje się uzdatnianiem wody już od lat, doskonale wiemy więc, jakie działania podejmować, aby zmienić jej stan.

Nasza oferta obejmuje zarówno odwróconą osmozę, jak i zestawy filtrów wykorzystywane w fabrykach, za każdym razem jesteśmy przy tym w stanie tak dobrać rozwiązanie, aby spełniało ono indywidualne potrzeby naszych klientów. Na życzenie klientów dobór odpowiedniej technologii poprzedzamy zresztą badaniem wody, a na terenie Krakowa prowadzimy również systematyczny monitoring i serwis rozwiązań stanowiących część naszej oferty.

Uzdatnianie wody w Krakowie to dla nas żaden problem

Pełna, kompleksowa oferta uzdatniania wody - analiza fizykochemiczna, dobór urządzeń, montaż i serwis.

Dobieramy odpowiednie filtry, oferujemy montaż i serwis urządzeń

Dla wygody naszych klientów, oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie doboru technologii uzdatniania wody na terenie Krakowa. Szczycimy się bogatą ofertą filtrów kuchennych, stacji uzdatniania wody i zmiękczaczy, z których każde urządzenie reprezentuje najwyższą jakość i wydajność pracy. Metodę filtracji dopasowujemy do potrzeb klienta i parametrów wody surowej, zbadanej wcześniej w profesjonalnym laboratorium. Świadcząc kompleksowe usługi z zakresu uzdatniania wody, oferujemy ponadto montaż i serwis filtrów na terenie Krakowa i bliskich okolic. Naprawiamy urządzenia w ramach gwarancji i poza nią, przeprowadzamy bieżącą konserwację i dbamy o właściwe utrzymanie zamontowanych filtrów.

Projektujemy instalacje dla klientów przemysłowych i instytucjonalnych

Świadczymy usługi adresowane do klientów instytucjonalnych, zakładów przemysłowych, produkcyjnych, obiektów rekreacyjnych i gospodarstw rolnych w Krakowie i okolicach. Projektujemy instalacje wodne i dobieramy najlepszą technologię dla wskazanych celów, uwzględniając szczegółowe potrzeby procesu, wymagania i możliwości zakładu. Oferujemy ponadto usługi bieżącego kondycjonowania wody obiegowej, regularną konserwację i serwis urządzeń. Dzięki bezpośredniej współpracy zespołu inżynierskiego z kierownikiem projektu, gwarantujemy sprawną realizację i pełną satysfakcję klienta.

Analiza wody dla domu i przemysłu

Skuteczność zastosowanych przez nas metod uzdatniania wody ustalana jest zwykle na podstawie dokładnej analizy fizyko-chemicznej pobranej próbki. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować satysfakcję z wybranego urządzenia, oraz maksymalną wydajność jego pracy.

Klientom indywidualnym proponujemy usługę sprofilowaną pod kątem wygody i oszczędności czasu – analiza wody bez wychodzenia z domu to produkt idealny dla zapracowanych osób, którym zależy na szybkiej i sprawnej obsłudze procesu. Próbka wody odbierana jest przez naszego kuriera z dowolnego punktu w Krakowie, a wyniki analizy przekazane zostaną za pośrednictwem poczty e-mail.

Na potrzeby projektowania instalacji przemysłowych stosujemy metodę badania opartą na analizie wody i testach technologicznych i/lub obciążeniowych. Sprawdzamy skuteczność wybranych złóż i urządzeń na próbkach wody przed wdrożeniem konkretnych rozwiązań. Dzięki temu gwarantujemy najwyższe osiągi pracy stacji uzdatniania wody.