42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Filtry do wody » Uzdatnianie wody » Uzdatnianie wody Sopot

Uzdatnianie wody Sopot

Zadaniem naszej firmy jest zapewnienie dostępu do krystalicznie czystej wody w Twoim domu. Setki skutecznych realizacji dowodzą, że wiemy jak to zrobić.

Firma Klarsan działająca na terenie Sopotu i okolic zajmuje się profesjonalnym uzdatnianiem wody i sprzedażą urządzeń filtracyjnych. Gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i gwarancję satysfakcji z wybranej metody filtracji.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Sopot

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: sopot@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Jesteśmy przy tym firmą z wieloletnim doświadczeniem, można więc na nas polegać.

Sama nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i skierowana nie tylko do użytkowników domowych, ale również przemysłowych. Radzimy sobie bez względu na to, czy naszego klienta interesuje kuchenna odwrócona osmoza, czy też zestaw filtrów wykorzystywanych w fabrykach, a przy tym do każdej sprawy podchodzimy w indywidualny sposób. Co więcej, na terenie Sopotu zarówno monitorujemy, jak i serwisujemy filtry do wody.

Uzdatnianie wody w Sopocie to dla nas żaden problem

Kompleksowe usługi uzdatniania wody - analiza, dobór i montaż filtrów do wody, projektowanie instalacji.

Pomoc w doborze i montaż stacji uzdatniania wody w Sopocie

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu uzdatniania wody na terenie Sopotu i okolic. Pomagamy w doborze urządzeń na podstawie analizy fizyko-chemicznej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą skuteczność wybranej metody filtracji. Wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość nowoczesnych metod uzdatniania wody umożliwiają nam znalezienie optymalnego rozwiązania na każdy rodzaj zanieczyszczenia. Dzięki współpracy z czołowymi producentami z branży, oferujemy wyłącznie najlepsze filtry kuchenne, zmiękczacze i stacje uzdatniania wody. Dodatkowo zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny filtrów do wody i montaż urządzeń na terenie Sopotu.

Projektowanie instalacji dla klientów instytucjonalnych

Dla klientów przemysłowych i instytucjonalnych przygotowaliśmy usługę wsparcia w zakresie projektowania i wdrożenia instalacji wodnej, a także doboru urządzeń i środków chemicznych na jej potrzeby. Kompleksowa obsługa projektu zapewniona jest przez zespół doświadczonych inżynierów, który przy ścisłej współpracy z klientem realizuje wyznaczone założenia. Dokładna analiza potrzeb i możliwości, a także przeprowadzone badania pobranych próbek wody umożliwiają dopasowanie istniejących, bądź indywidualnych rozwiązań.

Nowoczesne laboratorium rozwojowo-badawcze

Dobór odpowiedniej metody uzdatniania wody poprzedzony jest dokładną analizą fizyko-chemiczną pobranej próbki. Dzięki ocenie składu wody możliwy jest dobór najdokładniejszej metody filtracji i usunięcie wszystkich występujących w wodzie zanieczyszczeń.

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy wygodną usługę analizy wody za pośrednictwem kuriera. Pobrana przez użytkownika do plastikowej butelki zostaje odebrana z dowolnego miejsca w Sopocie, a wyniki analizy dostarczone niezwłocznie po badaniu na podany wcześniej adres e-mail. Dzięki temu cała procedura jest szybka i nie wymaga znacznego zaangażowania klienta.

Dobierając urządzenia i projektując instalacje na potrzeby zakładów przemysłowych i klientów instytucjonalnych, pobrane próbki wody poddaje się analizie fizyko-chemicznej oraz testom obciążeniowym i technologicznym. Dzięki sprawdzeniu reakcji próbek na wybranych złożach i urządzeniach, możliwy jest dobór najlepszej metody uzdatniania wody dla danego procesu.