42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Filtry do wody » Filtry przemysłowe » Odwrócona osmoza » System Klarsan

System Klarsan

Firma KLARSAN projektuje STACJE ODWRÓCONEJ OSMOZY na każdą wydajność. Dostosowujemy nasze produkty do potrzeb indywidualnych klientów. W zależności od jakości uzdatnianej wody i wymagań klienta projektowane są układy filtrów i membran osmotycznych zoptymalizowane pod względem jakości i kosztów instalacji i eksploatacji.

Zastosowanie:
Uzdatnianie wody technologią odwróconej osmozy jest bardzo skuteczną i wygodną metodą pozyskiwania doskonałej jakości wody zarówno dla gospodarstw domowych jak i przemysłu. Gwarantują uzyskanie wody najwyższej jakości, gdyż usuwają 99% wszystkich zanieczyszczeń łącznie z mikrobiologicznymi. Woda po filtrze odwróconej osmozy jest ultra-czysta, zdejonizowana i zdemineralizowana. Znacznie poprawiają się walory smakowe i zapachowe wody oraz produktów z niej sporządzonych. Dodatkowo dejonizacja wody zabezpiecza podłączone do instalacji osmotycznej urządzenia przed osadzaniem się kamienia i korozją.
Stacje odwróconej osmozy chętnie stosowane są do celów spożywczych w gospodarstwach domowych i biurach oraz w restauracjach, kawiarniach i innych punktach gastronomicznych. Znajdują także szerokie zastosowanie w szpitalach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, w salonach kosmetycznych, w laboratoriach, przy produkcji wody do dializy, przy wyrobie farmaceutyków, półprzewodników oraz w zakładach przemysłu spożywczego.