42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Rzeszów

Chcesz mieć dostęp do krystalicznie czystej, filtrowanej wody? Zaufaj specjalistom i przekonaj się, czym jest prawdziwy komfort.

Nasza firma już od lat zajmuje się uzdatnianiem wody i cieszy się zaufaniem klientów. Terenem, na którym działamy jest Rzeszów, a ponieważ charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, wyzwania nie stanowi dla nas zarówno pomaganie odbiorcom indywidualnym, jak i firmom.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Rzeszów

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: rzeszow@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Spełniamy oczekiwania nawet tych klientów, którzy mają szczególnie duże wymagania. Nie może być jednak inaczej, skoro cechuje nas wieloletnie doświadczenie.

Równie dobrze radzimy sobie tak z odwróconą osmozą, jak i z systemem filtrów przeznaczonych do fabryk, na życzenie klienta możemy przy tym dokonać badania wody jeszcze przed zasugerowaniem właściwego rozwiązania. Nasze możliwości są zresztą jeszcze większe, mieszkańcy Rzeszowa mogą więc liczyć na regularny monitoring i serwis zakupionego u nas sprzętu.

Uzdatnianie wody w Rzeszowie to dla nas żaden problem

Uzdatniamy wodę od podszewki - analiza składu, dobór, montaż i serwis urządzeń.

Pomożemy ci dobrać, zamontować i naprawić filtr do wody

Najważniejszą misją naszej firmy jest komfort i zadowolenie klientów. Właśnie dlatego oferujemy Państwu unikalną możliwość profesjonalnego doboru technologii uzdatniania wody, opartą na dokładnej analizie parametrów chemicznych pobranej próbki. Bogata oferta zmiękczaczy, filtrów kuchennych i stacji uzdatniania wody umożliwia dobór urządzenia najwyższej klasy, spełniającego wszystkie oczekiwania klienta. Dla Państwa wygody proponujemy ponadto usługę montażu filtrów do wody, ich regularny serwis i utrzymanie, a także wymianę komponentów, wszystko to z dojazdem do Rzeszowa i najbliższych okolic.

Projektujemy instalacje dla przemysłu

Oferta dla klientów przemysłowych i instytucjonalnych obejmuje profesjonalny projekt instalacji wodnej, zgodny z najnowszymi założeniami technologicznymi. Dopasowujemy odpowiednią dla procesu metodę filtracji, dobieramy właściwe komponenty i projektujemy urządzenia na indywidualne zamówienie. Ściśle współpracujemy z klientem na każdym etapie projektu, dzięki czemu mamy pewność, że realizacja odpowie na wszystkie potrzeby zakładu lub obiektu. W ramach oferty przygotowaliśmy także usługę kondycjonowania wody na terenie Rzeszowa. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem środków chemicznych do wody obiegowej, dzięki czemu możemy poszczycić się korzystną ofertą cenową i bogatym wyborem preparatów.

Analiza wody na potrzeby domowe i przemysłowe

Własne laboratorium rozwojowo-badawcze umożliwia nam precyzyjne wskazanie wszystkich problemów występujących w danym ujęciu wody. Dzięki temu dobór technologii uzdatniania jest bezbłędny, a zainstalowane urządzenia skuteczne i wydajne.

Klientom indywidualnym proponujemy wygodną usługę analizy wody bez wychodzenia z domu. W trosce o Państwa czas, wysyłamy kuriera, który próbkę wody odbiera z dowolnego miejsca w Rzeszowie. Dzięki przekazaniu wyników przez pocztę elektroniczną, klient otrzymuje rezultat badania już w kilka dni po złożeniu zamówienia.

Analiza wody na potrzeby projektowania instalacji przemysłowych to nie tylko badanie w laboratorium. Aby sprawdzić skuteczność wybranych filtrów i technik uzdatniania wody, badamy reakcję pobranych próbek na konkretne rozwiązania. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą możliwą skuteczność filtracji.